Samsung Galaxy Note 20 Ultra: ny bild kan visa alla kulörer samlade

Den 5 augusti det här året kommer Samsung hålla låda där tillverkaren kommer visa upp den nya Note 20- serien. Bilder har sedan en tid tillbaka troligtvis läckt ut på Note 20 Ultra och här kommer en till bild som visserligen inte är läckt utan mera ihopsatt.

Den här bilden visar samtliga kulörer som Samsung Galaxy Note 20 Ultra beräknas bli tillgänglig i. Vi ser tre olika kulörer som är brons, lila och grönt och av tidigare bild att döma ser det redan ut som att Samsung Galaxy Note 20 Ultra läckt ut i brons via Samsungs ryska hemsida.

Det kommer bli mycket spännande att se om den här modellen kommer bli tillgänglig i alla dessa kulörer!

DU KANSKE OCKSÅ GILLAR…

Observera att den japanska versionen delvis är maskinöversatt.  Kontrollera alltid den svenska versionen av sajten för att vara säker på fakta.

Rasmus Hellmyrs driver sedan 2016 Mobilanyheter. Han har sedan tio års tid haft det oerhört stort intresse för smartphones då han fick upp ögonen för Samsung Galaxy S2. Sedan dess har det bara gått "utför" som han beskriver det själv med sitt oerhörda intresse!Utöver att rapportera om de senaste nyheterna i den mobila världen så tycker han också om att recensera produkter.