Sony Xperia Ace IV: kan vi sluta hoppas?

Det har gått många år sedan Sony introducerade Xperia Ace III. Trots detta har det ryktats om att tillverkaren kan komma att visa upp en uppföljare. Men det verkar inte riktigt som att så kommer bli fallet.

Det är åtminstone vad vi tror då det som sagt gått så lång tid och vi misstänker att Sony inte kommer visa upp någon uppföljare.

Senaste inläggen

Posted by

Rasmus Hellmyrs driver sedan 2016 Mobilanyheter. Han har sedan tio års tid haft det oerhört stort intresse för smartphones då han fick upp ögonen för Samsung Galaxy S2. Sedan dess har det bara gått "utför" som han beskriver det själv med sitt oerhörda intresse! Utöver att rapportera om de senaste nyheterna i den mobila världen så tycker han också om att recensera produkter.