Annons

iPad Pro

Nästa iPad Pro sägs få ny typ av kontakt

Det sägs att Apple kommer introducera en ny typ av kontakt för nästa iPad Pros. Det kommer troligtvis få dig…

4 år ago

iPad Pro kan utrustas med OLED 2024

Apple gör mycket rätt. Men man har ännu inte utrustat någon iPad med OLED. Nu har de första uppgifterna inkommit…

4 år ago

Uppgifter: ny iPad Pro med M2 nästa år

Enligt en känd analytiker kommer Apple visa upp en ny iPad Pro i februari nästa år som kommer levereras med…

4 år ago

Uppgifter: årets iPad Pro kommer få stöd för trådlös laddning

Enligt nya uppgifter kommer Apples kommande iPad Pro som företaget med största sannolikhet kommer visa upp det här året att…

5 år ago

Analytiker: ny iPad Pro 11″ med Mini LED nästa år

Apple visade det här året upp en nu iPad men en ny förbättrad LCD panel. Men det var bara i…

5 år ago

Rykte: första iPaden med OLED kommer 2023

Flera konkurrenter har redan vált att satsa på OLED i sina tablets. En tillverkare som däremot inte valt att göra…

5 år ago

Uppgifter om nästa års iPads

Apple kommer troligen att visa upp nya iPads nästa år. Nu har det inkommit uppgifter om dessa plattor som jag…

5 år ago

Uppgifter om iPad Pro med M2- processorn

Det sägs att Apples kommande iPad Pro som företaget troligtvis kommer visa upp under nästa år kommer att bli ännu…

5 år ago

Apple testar iPads med 14 och 16″

Apples iPads pro går just nu att få tag med antingen 11 eller 13 tumsskärm. Men enligt uppgifter håller Apple…

5 år ago

Så här tålig är Apples senaste iPad

JerryRig har nyligen laddat upp en ny video där han den här gången har kollat in hur tålig Apples senaste…

5 år ago

Rykte: nästa års iPad Pro kommer få stöd för trådlös laddning

Apple visade nyligen upp en ny iPad. Nästa år kan det vara dags igen för dom att visa upp en…

5 år ago

Apple begränsar RAM-minnet till utvecklare av appar

Trots att Apples senaste iPad har upp till 16 GB RAM så har Apple begränsar utvecklare så att deras appar…

5 år ago