YouTube får irriterande funktion – kan inaktiveras

Det ser ut som att Google under natten börjat skicka ut en ny funktion till YouTube. Men vad är det för funktion det handlar om? Fortsätt läsa för att ta reda på mer! 

Det ser ut som att Google skickat ut en ny funktion som gör att videoklipp på startsidan. Detta är något många tycker är en riktigt irriterande funktion med lyckligtvis går det att ta bort den här funktionen om man önskar! Ni kan läsa mer om nyheten genom att klicka er vidare här.

Rasmus Hellmyrs driver sedan 2016 Mobilanyheter. Han har sedan tio års tid haft det oerhört stort intresse för smartphones då han fick upp ögonen för Samsung Galaxy S2. Sedan dess har det bara gått "utför" som han beskriver det själv med sitt oerhörda intresse!Utöver att rapportera om de senaste nyheterna i den mobila världen så tycker han också om att recensera produkter.