Annons

Det ser ut som att Samsung Galaxy S11 kan komma att visa upp Galaxy S11 i februari nästa år. Nu har det inkommit nya uppgifter!

Nu har det inkommit nya uppgifter om att Samsung Galaxy S11 med största sannolikhet kommer få en bättre fingeravtrycksläsare jämfört med Galaxy S10 och Note 10+. Framförallt hoppas jag på att den här mobilen kommer få en större läsare som kommer bli enklare att träffa med fingret, men det återstår att se hur det kommer bli med den saken!

Läs mer om nyheten här.

DU KANSKE OCKSÅ GILLAR…

Observera att den japanska versionen delvis är maskinöversatt.  Kontrollera alltid den svenska versionen av sajten för att vara säker på fakta.

Rasmus Hellmyrs driver sedan 2016 Mobilanyheter. Han har sedan tio års tid haft det oerhört stort intresse för smartphones då han fick upp ögonen för Samsung Galaxy S2. Sedan dess har det bara gått "utför" som han beskriver det själv med sitt oerhörda intresse! Utöver att rapportera om de senaste nyheterna i den mobila världen så tycker han också om att recensera produkter.

Comments are closed.

Exit mobile version