Annons

Samsung har nyligen börjat skicka ut den senaste versionen av One UI, version 2.0, till Galaxy S10-serien som beta.

Det ser ut som att den senaste uppdateringen till Samsungs One UI innehåller förfinade animationer. Det innebär att appar och program öppnas upp på ett ”mjukare” sätt. Ni kan se exakt vad jag menar genom att kolla nedan:

DU KANSKE OCKSÅ GILLAR…

Observera att den japanska versionen delvis är maskinöversatt.  Kontrollera alltid den svenska versionen av sajten för att vara säker på fakta.

Rasmus Hellmyrs driver sedan 2016 Mobilanyheter. Han har sedan tio års tid haft det oerhört stort intresse för smartphones då han fick upp ögonen för Samsung Galaxy S2. Sedan dess har det bara gått "utför" som han beskriver det själv med sitt oerhörda intresse! Utöver att rapportera om de senaste nyheterna i den mobila världen så tycker han också om att recensera produkter.

Comments are closed.

Exit mobile version