Jag har sedan tidigare rapporterat om att Samsung kan komma att hålla ett event den 18 februari nästa år. Nu har det inkommit nya uppgifter.

Denna gång är det från Ice Universe som på Twitter påstår att Samsungs kommande flaggskepp Galaxy S11 redan har designats klart. Detta betyder troligtvis att det kommer bli mycket läckor kring modellen framöver. Ni kan se mer om nyheten genom att kolla på Tweeten nedan!

Share.

Rasmus Hellmyrs driver sedan 2016 Mobilanyheter. Han har sedan tio års tid haft det oerhört stort intresse för smartphones då han fick upp ögonen för Samsung Galaxy S2. Sedan dess har det bara gått "utför" som han beskriver det själv med sitt oerhörda intresse! Utöver att rapportera om de senaste nyheterna i den mobila världen så tycker han också om att recensera produkter.

Comments are closed.

Exit mobile version