Annons

Det ser ut som att Google kommer släppa ett nytt spel till Google Stadia den 18 februari nästa år där ett nytt spel kommer släppas.

Det är Far Cry 6 som kommer släppas till Google Stadia den 18 februari nästa år. Detta innebär att det är många spel som planeras komma till Google Stadia framöver och förhoppningsvis är Stadia framtiden.

DU KANSKE OCKSÅ GILLAR…

Observera att den japanska versionen delvis är maskinöversatt.  Kontrollera alltid den svenska versionen av sajten för att vara säker på fakta.

Rasmus Hellmyrs driver sedan 2016 Mobilanyheter. Han har sedan tio års tid haft det oerhört stort intresse för smartphones då han fick upp ögonen för Samsung Galaxy S2. Sedan dess har det bara gått "utför" som han beskriver det själv med sitt oerhörda intresse! Utöver att rapportera om de senaste nyheterna i den mobila världen så tycker han också om att recensera produkter.

Leave A Reply Cancel Reply
Exit mobile version