Hem Xperia 1 IV: hoppas den släpps på marknaden strax efter att den visats upp
Advertisements

Xperia 1 IV: hoppas den släpps på marknaden strax efter att den visats upp

Vastly-improved-camera-system-of-Xperia-1-IV-could-make-it-insanely-expensive

Med tidigare Xperia- modeller tycker jag Sony gjort ett misstag när man visat upp modellerna flera månader innan de släppts ut till försäljning, och jag tror även att Sony förlorat en hel del på den taktiken. Jag hoppas att det kommer bli ordentlig skillnad i och med kommande Xperia 1 IV.

Det jag då hoppas på är att Sony kommer släppa Xperia 1 IV typ veckan efter att man visat upp modellen. Jag tror som sagt att Sony hade vunnit på det och för egen del skulle det inte göra något om man väljer att inte stressa ut modellen utan visa upp den när man känner sig ”redo”.

DU KANSKE OCKSÅ GILLAR…

Observera att den japanska versionen delvis är maskinöversatt.  Kontrollera alltid den svenska versionen av sajten för att vara säker på fakta.