Annons

Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22- serien får maj månads säkerhetsuppdatering

Samsung har under dagen börjat skicka ut säkerhetsuppdateringen för maj-månad till flaggskeppsmodellerna i Galaxy S22- serien. Samsung nämner inget annat…

4 år ago

Samsung Galaxy S22 sjunker som en sten i pris i hemlandet efter skandalen

För en tid sedan skrev jag om att Samsung Galaxy S22- serien hade råkat ut för en bugg där prestandan…

4 år ago

Samsung Galaxy S22- serien får ny uppdatering (enbart Qualcomm Snapdragon)

För några dagar sedan skrev jag om att Samsung Galaxy S22- serien hade fått en ny uppdatering. Det rörde sig…

4 år ago

Samsung Galaxy S22- serien får galen uppdatering på 1,4 GB!

Samsung har idag börjat skicka ut en sjukt stor uppdatering till Galaxy S22- serien. Det lustiga är att den är…

4 år ago

Samsung Galaxy S22- serien får ny uppdatering i Sverige

Samsung har idag börjat utrullningen av den senaste uppdateringen till Galaxy S22- serien. Det här är inte vilken uppdatering som…

5 år ago

Samsung Galaxy S22 åker genom drop test

Samsung Galaxy S22-serien är den första med GorillaGlas Victus+, men hur mycket tål egentligen glaset och Samsung Galaxy S22? Det…

5 år ago

Samsung Galaxy S22- serien får ny uppdatering, ska fixa problemet med prestandan

För ett antal dagar sedan blev det känt att Samsung underklockar prestandan för en och annan app, något som bland…

5 år ago

Samsung Galaxy S22- serien försenad ännu en gång i Sverige

Samsung har nyligen gått ut till kunder och gått ut och bett om ursäkt för att man inte fått fram…

5 år ago

Samsung Galaxy S22 serien närmar sig iPhones i hastigheten

De senaste åren har Apple levlat upp rejält i och med företagets senaste iPhones. Men med Samsung Galaxy S22 -…

5 år ago

Se när Samsung Galaxy S22 Ultra plockas isär

IFixit har nyligen laddat upp en ny video där företaget den här gången plockat isär S22 Ultra. Hur ser den…

5 år ago

Idag börjar Samsung Galaxy S22- serien säljas

Idag är dagen då Samsung börjar sälja Galaxy S22- serien officiellt i Sverige. Vid närmare titt ser det ut som…

5 år ago

Samsung Galaxy S22- serien får sin första uppdatering

Samsung har idag börjat skicka ut den första uppdateringen till Galaxy S22- serien. Vad innehåller den här uppdateringen egentligen? Dessvärre…

5 år ago