Annons

OnePlus Nord

OnePlus visar upp Nord

OnePlus har under dagen hållit ett event där tillverkaren visat upp den nya modellen OnePlus Nord. Enligt OnePlus är Nord…

6 år ago

OnePlus introducerar Buds – fantastiska att prata i

OnePlus har som de flesta troligtvis vet hållit ett event där tillverkaren visat upp hörlurarna Buds. Vad erbjuder dessa för…

6 år ago

OnePlus Nord kommer köra OxygenOS

OnePlus kommer hålla ett event senare idag där tillverkaren kommer visa upp nya OnePlus Nord. Vad den här enheten kommer…

6 år ago

OnePlus Nord dyker upp i det vilda

Imorgon kommer OnePlus hålla ett event som kunde ha blivit spännande om det inte vore för att det mesta om…

6 år ago

OnePlus avslöjar att Nord kommer få sex kameror totalt

På tisdag kommer OnePlus hålla ett event där tillverkaren kommer visa upp den nya mobilen OnePlus Nord. Företaget har sedan…

6 år ago

OnePlus släpper teaser för begränsad tålighet av vatten när det kommer till Nord

OnePlus kommer som vi alla vet vid det här laget hålla ett event den 21 juli där tillverkaren kommer visa…

6 år ago

OnePlus kan lansera Nord skarpt i USA vid senare tillfälle

Jag har sedan tidigare skrivit om att OnePlus kommer fokusera på Europa och Indien med den kommande modellen Nord och…

6 år ago

OnePlus kommer anordna pop up på nätet för Nord

OnePlus Nord har sålt slut extremt snabbt för OnePlus. Det visar verkligen på företagets framgång och det känns verkligen som…

6 år ago

OnePlus Nord läcker ut i blått

Den 21 juli kommer OnePlus hålla ett event där tillverkaren kommer visa upp nya Nord. Nu ser det ut som…

6 år ago

Kommer OnePlus Nord komma med en blå kabel?

OnePlus kommer hålla ett event den 21 juli det här året där tillverkaren kommer visa upp nya OnePlus Nord. Vi…

6 år ago

OnePlus släpper Episode 3 av sin dokumentär

Trots att OnePlus nyligen valde att avslöja företagets kommande modell genom Carl Pei och MKBHD så väljer jag att skriva…

6 år ago

MKBHD och Carl Pei snackar om OnePlus Nord

MKBHD har nyligen laddat upp en av de mest intressanta videoklippen jag sett på länge. Han snackar nämligen med Carl…

6 år ago